Detalesnė paieška
Filtruoti pagal žymą:

Filter by type:

Prašome palaukti, jei neužsikraus, perkraukite.

Veterinarijos klinika

Išsirinkti veterinarijos klinika šiais laikais tampa sudėtinga, dažnai kylančios ir skirtingos kainos, ne visuomet kompetetingi veterinarai, patikėti savo augintinio sveikatą bet kam tikrai nesinori. Siūlome Jums rinktis veterinarijos kliniką iš mūsų sudaryto sąrašo, mes kruopščiai atrenkame kandidatus į mūsų katalogą, todėl kiekvienas kandidatas yra užtikrintas gerų paslaugų teikėjas. Veterinarijos klinika galite rasti pagal žemėlapį mūsų puslapyje, filtruoti pagal tam tikras žymas, kaip – atsiskaitymas kortele, operacijos, dirba per naktį.

Augintiniai mūsų gyvenimuose užima vis svarbesnę dalį. Tinkamai pasirūpinti augintiniu yra būtina, tai padaryti galite Jūs ir profesionalūs veterinarai. Reguliarūs apsilankymai pas veterinarą užtikrina Jūsų augintinio puikią sveikatą, todėl reikėtų nepamiršti reguliariai apsilankyti pas veterinarą. Kiekvienam naujam augintinio šeimininkui, rekomenduojame po augintinio įsigyjimo apsilankyti veterinarijos klinikoje, taip užtikrinsite, jog augintinis augtų sveikas, užkirsite kelią įvairioms ligoms, veterinaras Jums padės bei pakonsultuos įvairiais augintinio mitybos, sveikatos klausimais ir būsite užtikrinti jog Jūsų naujas augintinis bus sveikas ir stiprus.

Veterinarijos klinika ypač pradeda lankyti augintiniai senjorai. Stebėti kaip sensta Jūsų augintinis tampa skaudu ir liūdna, bet imantis iniciatyvos ir laiku apsilankius veterinarijos klinikoje pas profesionalius veterinarus ženkliai galima prailginti augintinio gyvenimo laiką. Stebėkite savo senjorų augintinių elgesį, jie patys pasiskųsti negali, todėl po bet kokiu neįprastu augintinio veiksmu turėtų būti registruojamas vizitas į veterinarijos kliniką.

veterinarijos klinika

Kada lankytis veterinarijos klinikoje?

Jei Jūsų augintinis yra jaunas iki 1 metų, pirmiausia turėtumėt apsilankyti pas veterinarą iš karto, jog jis įvertintu augintinio būklę bei patartų dėl jo mitybos, auginimo.

Jei Jūsų augintinis yra nuo 1 metų iki 7 metų reikėtų stebėti augintinio elgesį bei savijauta, jeigu nesimato jokių problemų, vistiek reikėtų aplankyti veterinarijos klinika bent 1 kartą per metus.

Jei Jūsų augintinis yra nuo 8 metų ir senesnis. Kai tik augintinis sulaukia tokio amžiaus jis pasidaro jautresnis tam tikroms ligoms bei sveikatos problemos. Pagrindinės tokios kaip, regėjimas, sąnarių problemos, svorio problemos. Kiekvienam augintinio savininkui tampa didelis stresas kai šuo sensta, kadangi prasideda įvairios ligos, veterinarijos klinikų paslaugos taip pat nėra pigios. Specialistų rekomendacijos, jog tokio amžiaus šunys turėtų apsilankyti bent 1 kartą per 6 mėnesius. (šaltinis)